Niezmienne nowości na blogu

Follow my blog with Bloglovin


Tak, dzieje się teraz bardzo dużo

Dzieje się teraz bardzo dużo: firma, rebranding bloga, dużo nowości technologicznych dla mnie (pochwalę się, że stronę www.slowlingo.pl złożyłam sama!) 

Jedno się jednak nie zmienia. Codzienne sytuacje dostarczają non-stop inspiracji do artykułów dla Was. To doświadczenia moje, moich znajomych i moich studentów. Wciąż napotykam przykłady braku rozwiązań dla wielu problemów z nauką języków i chcę dostarczać te rozwiązania jeszcze szerszemu gronu odbiorców.

Źródło: canva.com

Cytując treści nieco zmienionej zakładki "Filozofia", niezmienne na blogu pozostają również te wartości:
Na tym blogu znajdziecie poza elementami slow, informacje dotyczące nauki języków obcych, sposobów szybszego i skutecznego przyswajania treści oraz personalizacji nauki, a także konkretne przykłady treści modelowych, na których powstało pierwotnie LinguaModel. Wszystkie artykuły nawiązują do indywidualnych potrzeb i optymalizacji nauki.
Pojawiają się jednak również nowe aspekty, mocniej nawiązujące do idei SlowLingo:
Przez ponad dwa lata swojego istnienia blog ewoluował i doprowadził do powstania szerszej idei SlowLingo, czyli do idei nauki języków świadomej, a tym samym efektywnej, wynikającej z głębokiej potrzeby rozwoju, dającej satysfakcję i ogromne korzyści we wszystkich dziedzinach życia, zgodnej ze Slow Life.
SlowLingo podkreśla rolę i wagę aspektów slow w nauce języków: skupienia, uważności, relaksacji, kontaktu z naturą, właściwego żywienia i dbania o ciało.

Nowe, stare

Jest mi niezmierni milo, że mogę Wam zaproponować nowe cykle artykułów w kierunku Lifestyle. Pośród nich znajdą się między innymi następujące:
  • Język w drodze - anegdoty z podróży i językowych przygód
  • Z dziennika poligloty - wywiady z lingwistami i poliglotami, opisujące wpływ języków obcych na ich życie
  • SlowLingo - przykłady i arkusze ćwiczeń opisujące naukę języków w stylu Slow
  • Case studies - przykłady problemów z nauką, stosowanych rozwiązań coachingowych oraz rezultaty zmiany nastawienia
  • Polecam tekst! - comiesięczne zestawienie polecanych artykułów dotyczących nauki języków z komentarzem.
... oraz wiele innych. Oczywiście oprócz nowych serii nadal będą się pojawiać artykuły dotyczące strategii i metod uczenia się języków, jak to miało miejsce do tej pory.

Mam ogromną nadzieję, że nowości będą dla Was interesujące. Serdecznie zapraszam do przyszłej lektury!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu opublikowania go.