Berlin Vlog - relacja z pobytu w Berlinie

Nietypowy post

Dziś zapraszam Was na nieco nietypowy post. Wreszcie udało mi się zmontować vlog z filmików, które nakręciłam w Berlinie. Zapraszam zatem na krótką fotorelację oraz filmik poniżej. 


Mój Berlin

Pierwszy raz w Berlinie byłam w 2009 r. To była miłość od pierwszego wejrzenia i od tamtej pory wracam często. Wtedy głównym powodem mojej wizyty był koncert Xaviera Naidoo, którego muzyka towarzyszy mi od ponad 10 lat. Tym razem koncert również stał się pretekstem do wypadu do Berlina.

Kocham Berlin. Opinii o mieście jest wiele, ale każdy, kto je odwiedzi stwierdza, że jest wyjątkowe. To przede wszystkim miasto kontrastów i ogromnej tolerancji. Często przyglądam się Berlińczykom w metrze i każdy wydaje się pasować idealnie. Nikt nie wydaje się dziwny, nikt nie odstaje. Idąc ulicą zawsze czuję się na miejscu, bez stresu, bez poczucia bycia obcokrajowcem. 

Być może bardziej tę różnorodność Berlina przekaże też ten filmik ;-)


Berlin na zdjęciach

W Berlinie jest wszystko, czego potrzeba, ale nic się nie narzuca. Nie da się tego wszystkiego opisać, trzeba pojechać i zobaczyć na własne oczy i poczuć na własnej skórze.

Być może jednak kilka zdjęć i film zachęcą do wizyty tych z Was, którzy jeszcze w Berlinie nie byli.

berlin, slowlingo
Gleisdreieck Park

Wonder waffle

berlin, slowlingo
Alexander Platz

berlin, slowlingo
Alexander Platz

berlin, slowlingo
Kulturbrauerei
berlin, slowlingo
Gluhwein ❤

berlin, slowlingo
Vedi's

Berlin Vlog

Teraz zapraszam już na mój vlog z Berlina. To mój pierwszy vlog, proszę więc o wyrozumiałość w kwestiach montażu i ujęć ;-)


Ciekawa jestem Waszych doświadczeń z Berlina, podzielcie się nimi w komentarzach!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Wpisując komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celu opublikowania go.